הצוות המוביל

כל האנליסטים בפוינטס משמשים הן כמנהלי פרויקטים עצמאיים והן כחברי צוות בפרויקטים גדולים במיוחד. הפעילות המקצועית נעשית על בסיס מתודולוגיות ייחודיות שפותחו בפוינטס. לכן, כל אנליסט חדש מתחיל את דרכו בחברה כמתלמד ורק לאחר כשנה ויותר הוא מורשה להוביל בעצמו פרויקטים.

זמיר שמר

מייסד ומנכ"ל

מחלוצי ה- Location Intelligence בישראל. ההשראה לפיתוח פתרונות עסקיים מבוססי מיקום נוצרה אצל זמיר לפני יותר מעשרים שנה לאחר צפייה בסרט Coca Cola Kid. עד ייסוד החברה שימש זמיר כיועץ עסקי וכמנהל השיווק הראשון בישראל של תוכנת MapInfo. לזמיר נסיון עשיר בפיתוח מתודולוגיות של תכנון וניתוח מרחבי על בסיס מאות פרויקטים שניהל במהלך השנים. זמיר משמש כיום כיועץ אסטרטגי בכיר לנושאי Location Intelligence בארגונים מובילים בישראל.

 

דודי אליאס

סמנכ"ל לקוחות ופיתוח תהליכים

דודי עובד בפוינטס החל משנת 1999,  מנהל לקוחות אסטרטגיים ומוביל פיתוח של תהליכים ופרויקטים בתחום הטמעת מערכות GIS. כמו כן משמש דודי כיועץ מומחה בפרויקטים לוגיסטיים הכוללים אופטימיזציה של מערכי מכירות והפצה,site location לסניפים ומרכזים לוגיסטיים, תכנון טריטוריות ועוד.  בעל תואר שני בגיאוגרפיה מאוניברסיטת ת"א בהתמחות במערכות GIS.

  

 

נורית שרעבי

מנהלת מאגרי מידע, תמיכה והדרכה

נורית הצטרפה לפוינטס בשנת 2003  ואחראית כיום לניהול ותחזוקה של תשתיות המידע המרחבי של פוינטס. בנוסף  אחראית נורית על ביצוע של עבודות תשתית מול יועצי החברה, קליטת אנליסטים חדשים והכשרתם לרמת יועץ מומחה.

 

 

 יפית בן עמי

מנהלת מחלקת אנליזה ויועצת בכירה

יפית עובדת בפוינטס החל משנת 2011 ומנהלת את מכלול הפעילות היעוצית והאנליטית מול לקוחות החברה. אחראית לפיתוח מתודולוגיות ובניית מודלים מרחביים. את תוצרי האנליזה המרחבית, מתרגמת יפית לתוצרים והמלצות תומכי החלטה מותאמים לצרכי הלקוח בארגונים בתחומי הפיננסים, קמעונאות, שרותי רפואה ונוספים. בעלת תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א בהתמחויות ביג דאטה וייעוץ עסקי.

  

 

בת-אל כספי

מנהלת מחקר וידע

בת-אל הצטרפה לפוינטס בשנת 2011 כאנליסטית מרחבית ולאחר מספר שנים החלה לרכז ולנהל את תחום המחקר והידע של החברה. תחום זה כולל מחקרים מרחביים באמצעות עיבוד של מידע מרחבי ממקורות חיצוניים וממאגרי המידע הפנימיים של החברה. ממצאי המחקרים מוטמעים בתוצרי הדאטה של פוינטס בבניית מדדים יחודיים, בהשבחת שכבות קיימות ויצירת חדשות ובהטמעה במתודולוגיית הניתוח האנליטי השוטף.  בעלת תואר שני בניהול ידע מאוניברסיטת בר אילן.